Haber

Büyükkılıç, Develi’de plaket teslim törenine katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Develi Şoförler ve Otobüsçüler Esnaf Odası’nın “Plaka Teslim Töreni”ne katıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, törene MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Develi Kaymakamı Mehmet Tunç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Piri Odakır, oda başkanları ve şoförler katıldı.

Başkan Büyükkılıç törende yaptığı konuşmada, “Biz bu hizmetleri görev biliyoruz. 16 ilçemizi de hizmetle kucaklıyorum, 16 ilçemize de hizmet götürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ötekileştirmeyiz. Yaşamımızla ve davranışlarımızla örnek olmak.” terimleri kullandı.

Milletvekili Ersoy ise Büyükkılıç’ın her zaman olduğu gibi hemen sorunu ele aldığını belirterek, “17 Temmuz’da Memduh Başkanımızın makamına gittik. Oda başkanlarımız vardı, talepte bulunduk. Plaka var. Memduh Başkan, her zaman olduğu gibi ‘kolay, biz çözeriz’ dedi. Personeli ve bürokratlarıyla bizleri ağırladı, en makul olanı kendisinin çözeceğini söyledi. Allah ondan razı olsun.” değerlendirmesini yaptı.

Konuşmaların ardından Büyükkılıç’a takviyeleri için plaket takdim edildi.

Öte yandan AK Parti Develi İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği toplantıya katılan Büyükkılıç, Gacer Cafe’yi ziyaret ederek ilçeye bağlı Aşık Seyrani Mahallesi’nde devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu