Haber

Şangay Küresel Yatırım Teşvik Konferansında 9,8 Milyar Dolarlık Yatırım Anlaşması İmzalandı

Çin’in doğusu Şangay2023 Şanghay Küresel Yatırım Teşvik Konferansı’nda toplam sözleşme değeri 67,4 milyar yuan (yaklaşık 9,8 milyar ABD doları) olan 26 yatırım projesi imzalandı.

Perşembe günü düzenlenen bir günlük konferansa çok sayıda küresel şirketin katılımı, Şangay’ın bir yatırım noktası olarak güçlü cazibesinin altını çizdi.

SES 1 (İngilizce): JEAN CHRISTOPHE POINTEAU, Pfizer Çin Lideri:

“Şangay çok önemli bir şehir. Çin’in önde gelen şehirlerinden biri. Yatırım açısından bizim için tabi ki önemli bir şehir. Burada aktif olarak çığır açan yenilikleri araştırdığımız bir Ar-Ge merkezimiz var. Dolayısıyla devam edeceğiz.” yatırım yapmak.”

SES 2 (İngilizce): DEBAJIT DAS, Shanghai Das Brothers AI Technology Limited’in Başkanı:

“Küresel genel merkezimizi Şangay’a taşımayı planlıyoruz. Bu nedenle ekosisteme aktif olarak dahil oluyoruz ve oradaki üssümüzü genişletmek için ortaklarımız ve gelecekteki bağlantılarımızla konuşuyoruz. Bence Şangay’da mükemmel bir fırsat var. Bu çok verimli yer.”

SES 3 (Çince): SIU WING CHU, Savills China İcra Kurulu Başkanı:

“Şanghay’daki temel işimiz, uluslararası endüstrileri ve yatırımcıları şehre getirerek yatırımları teşvik etmektir. Ek olarak, son birkaç yılda Şangay merkezli bazı şirketleri, küresel olarak genişlemelerine ve gelişmelerine hizmet etmeleri için yabancı ülkelere tanıttık.”

xinhua HaberlerŞangay’dan bildiren ajans muhabirleri.(XHTV)

Kaynak: Xinhua / Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu